چاپ دیجیتال

دستگاههای چاپ دیجیتال هفت مهر امکان چاپ روی بیشتر کاغذهای استاندارد تولید شده را فراهم می کنند. کاغذهای موجود در محل چاپخانه شامل تحریر، گلاسه، گرافت، کالک، کتان و فابریانو است. کاغذ تحریر80 گرمی، کاغذهای گلاسه در وزن های 100، 120، 160، 200، 250 و 300 گرم، کاغذ کتان در دو وزن 100 و 300 گرم و کاغذ فابریانو در وزن 300 گرم موجود هستند. که امکان چاپ یکرو و دورو برای تمام این موارد از سایز A6 تا +A3 وجود دارد.

همچنین در صورت تمایل به چاپ روی نوع دیگری از کاغذها، می توانید، کاغذ مورد نظر را تهیه کنید و برای چاپ به محل چاپخانه ارسال کنید. تنها نکته مهم در مورد خرید کاغذ اینکه: کاغذ سبکتر از 80 گرم و سنگین تر از 300 گرم نباشد و همچنین زمینه کاغذ تیره نباشد (رنگهایی مثل قهوه ای، سبز لجنی، سرمه ای و …) چرا که امکان چاپ روی چنین کاغذهایی وجود ندارد.

قیمت چاپ دیجیتال رنگی متناسب با میزان رنگ طرح چاپی می باشد و به صورت پیشفرض با درنظر گرفتن حالت رنگ کامل (Full Color) قیمت ها به شرح زیر است.

در صورتی که تیراژ مورد چاپی شما بالاست یا رنگ طرح چاپی کم است جهت استعلام قیمت دقیق با دفتر چاپخانه تماس بگیرید.

چاپ دیجیتال سیاه و سفید با توجه به شروع جشنواره چاپ سیاه و سفید هفت مهر با قیمت های ویژه ارائه می شود که می توانید از طریق این دکمه از جزئیات جشنواره سیاه و سفید ما مطلع شوید.

چاپ دیجیتال با توجه به سرعت بالا و کیفیت و ترکیب رنگ یکدست و ثابت برای بسیاری از موارد کاربرد دارد.